İşyeri için Magnet

İşyerlerine reklam içerikli mıknatıslı buzdolabı magnet
İşyeri Magnet Özel Kesim Özel Tasarım

İşyerleri, özellikle satışlarını artırmak, müşterilerinin bilinç altında farkındalık ve kalıcılık yaratmak için çeşitli reklam malzemeleri ve yöntemleri kullanmaktadırlar.

Güncel reklam malzemeleri içerisinde Mıknatıslı Promosyon Etiket Buzdolabı Süsü Reklam Magnet önemli bir yer tutmaktadır.

Buzdolabı, kalorifer, masa üzerindeki metal eşyalara yapıştırılarak kullanılan Mıknatıslı Promosyon Reklam Magnetler, insanlara hem sürekli marka imajı vermekte, hemde kısa süre içerisinde ve her lazım olduğunda Firma bilgilerine ulaşma imkanı tanımaktadır.

Ev veya İş Yerinde İÇME SUYU bittiğinde ilk baktığımız adres, mutfaktaki buzdolabımız üzerindeki SU Firmasının Mıknatıslı Promosyon Reklam Magnetidir.

Son zamanlarda Firmalar, REKLAM AJANS'larının Mıknatıslı Promosyon Reklam Magnetlerinide göz önünden ayırmamaktalar.

Reklam Magnet Firmamız, Mıknatıslı Promosyon Reklam Magnetler için her Firmaya özel tasarım yapmakta, kaliteli üretim sonrası adresine teslim etmekte veya kargo ile ulaştırmaktadır.

Yüksek Adetli (10.000 ve üzeri) Mıknatıslı Promosyon Reklam Magnet kampanyalarında Magnet üzerinde kullanılacak Fotoğraf Çekimi Firmamızca Ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Sıradışı ve Özel kesimli Mıknatıslı Promosyon Reklam Magnetlerde, kesim için ayrıca Bıçak ücreti alınmamaktadır.

İşyerleri için özel olarak tasarlanarak üretilen ve özel olarak kesilen magnetler 6-8 iş günü içerisinde 1000 adetlik partiler halinde olup, kargo ile sevk edilmektedir.

Daha geniş ve ayrıntılı bilgi için Firma bilgileriniz ve ihtiyaçlarınızı tam olarak anlatan ve iletişim bilgilerinizin bulunduğu mesajınızı form aracılığı ile veya e-posta ile Firmamıza iletebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder